Zdrowy Box Catering

Zdrowy Box to lokalny catering dietetyczny działający na terenie województwa Podlaskiego. Jesteśmy młodym i kreatywnym zespołem, w którego skład wchodzą doświadczeni kucharze, dietetycy kliniczni i trenerzy personalni. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby odciążyć Cię od codziennego gotowania, planowania
posiłków i zakupów przygotowując Ci smaczne, ale przede wszystkim zdrowe posiłki bez sztucznych ulepszaczy smaków.

Zawsze świeżo przygotowane i smaczne boxy dostarczamy do Waszych domów i biur po to, abyś zaoszczędził cenny czas oraz na stałe zmienił swoje nawyki żywieniowe. Naszym priorytetem jest różnorodność posiłków i najwyższa jakość produktów. W naszej ofercie, w zależności od Twoich potrzeb masz możliwość wyboru od 3 do 5 posiłków dziennie. Nasze boxy mogą towarzyszyć Ci przez cały dzień i wspierać Twoją przemianę materii. Możesz też zamówić trzy posiłki dziennie, aby móc skupić na swojej pracy i nie martwić się o przygotowywanie smacznych lunchów.

Gotowanie jest naszą pasją, a plany żywieniowe układają dla Was specjaliści z zakresu dietetyki opierając się na zasadach piramidy zdrowego żywienia. Zawsze możesz skontaktować się z naszym dietetykiem​, jeśli nie wiesz, która dieta oraz ile posiłków będzie dla Ciebie odpowiednia. Nasz specjalista podpowie, w zależności od celu, jaki chcesz osiągnąć, jak dobrać właściwą kaloryczność w oparciu o indywidualne parametry.

Nasze diety nie tylko wspierają sportowców w  przygotowaniach do zawodów i osiągnięcia idealnej sylwetki ale przeznaczone są również dla osób trenujących rekreacyjnie dbających o zdrowie, sylwetkę i dobre samopoczucie.

Nasi pracownicy podczas pracy korzystają ze środków bezpieczeństwa, a nowoczesne i zaawansowane maszyny pakujące gwarantują szczelne pakowanie potraw. Dzięki temu masz pewność, że nasze boxy przygotowujemy z zachowaniem najwyższej staranności i zasad higieny.

Dołącz do grona zadowolonych klientów.
Team Zdrowy Box

 

Skontaktuj się z nami

Obsługa +48 660 646 444
Wsparcie dietetyczne +507 445 657
kontakt@zdrowy-box.pl